Jeszcze dziś więcej EURO €...

23 -November -2014
Niemcy praca Lekarz medycyny 10 miejsc (nieaktualne) PDF Print E-mail
NIEMCY LEKARZ MEDYCYNY różne specjalizacje, również absolwenci po stażu (ukończony staż i LEP)

Miejsce zatrudnienia: kliniki na terenie całych Niemiec,

Zakres obowiązków:

  • dla absolwentów: praca na stanowisku asystenta lekarza z możliwością dalszego kształcenia w wybranej specjalizacji w najnowocześniejszych klinikach (lekarze z ukończoną specjalizacją w Niemczech mają prawo wykonywania zawodu w większości krajów na świecie)

  • dla lekarzy: praca w zawodzie, poszukujemy m.in. lekarzy następujących specjalizacji: anestezjolog, choroby wewnętrzne, neurolog, pediatra, ginekolog, ginekolog-położnik, kardiolog, radiolog, chirurg, ortopeda i inne)

Wynagrodzenie: zarobki: dla absolwentów 35 000 - 40 000 euro brutto/rok, dla lekarzy ze specjalizacją 50.000 - 80.000 euro/rok brutto (za 40-godzinny tydzień pracy), dodatkowe godziny i dyżury wynagradzane dodatkowo

Rodzaj umowy: po okresie próbnym na czas nieokreślony, ubezpieczenie socjalne, zdrowotne i wypadkowe - zgodnie z obowiązującym prawem kraju zatrudnienia

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Dni i godziny pracy: pon-pt, godziny pracy do uzgodnienia, dyżury, min. 40 godz./tydzień, ewentualnie nadgodziny

Zakwaterowanie: zorganizowane i opłacone

Kwalifikacje:

  • dla absolwentów: ukończone studia medyczne (ukończony staż i LEP); przerwa czasowa od daty zdania LEP-u nie może być dłuższa niż 9 miesięcy

  • dla lekarzy: doświadczenie w zawodzie

  • certyfikat znajomości języka niemieckiego na poziomie B2, w przypadku psychiatry C1 (egzamin zdany w Goethe Institut może być w Polsce) warunek konieczny

Było to przykładowe ogłoszenie nie będące ofertą pracy w Niemczech. Prosimy na nie odpowiadać. Tu jest miejsce na twoją reklamę. Zareklamuj tu swoją ofertę pracy. Skontaktuj się z nami.

Add comment

Możesz dodać swój komentarz. Prosimy o kulturalną i poprawną polszczyznę. Reklamowanie innych stron www i usług zabronione. Proszę w kolejności wpisać swoje imię, tytuł postu, jego treść, przepisać kod z obrazka na dole strony i wcisnąć Send.

Security code
Refresh